Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Základní informace pro nástup dětí ve školním roce 2022/2023

Základní informace pro nástup dětí ve školním roce 2022/2023

Zahájení školního roku 2022/2023 – ČTVRTEK 1.9.2022

• Provoz MŠ – 6.15 až 16.45 hodin.
  • Povinná předškolní docházka pro děti 5-6leté (i děti s OŠD) je denně od 8.00 do 12.00, mimo školní prázdniny. Absenci dětí je nutné v MŠ vždy řádně omluvit.
  • Vstup do MŠ je zabezpečen ohraničeným čipovým systémem, přes který je možné vstoupit do budovy pouze v časech:

6.15 - 8.30 hodin

11.00 – 12.30 hodin

14.15 – 16.45 hodin

Proto je nutné, při zahájení docházky Vašich dětí, zakoupení čipu, jehož cena je 80,- Kč za 1 kus /maximálně 2 kusy na rodinu/.

První den budou všechny přijaté děti automaticky přihlášeny na celodenní stravu.

Pokud by Vaše dítě z jakéhokoli důvodu nemělo nastoupit, oznamte to předem do mateřské školy telefonicky, anebo emailem.

• Kontakty MŠ:

Telefon: 582 357 283

email: skolka@zsmsurcice.cz

Seznamy rozdělení dětí do jednotlivých tříd, najdete na nástěnce při vstupu do MŠ, v den nástupu.

CO DÍTĚ POTŘEBUJE DO MŠ:

• přezůvky (uzavřené, ne nazouváky-bezpečná chůze)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, další dle uvážení)
  • převlečení do třídy a na pobyt venku
  • malý dětský, porcelánový hrníček (pro dodržování pitného režimu)
  • pyžamo

VŠE DĚTEM ŘÁDNĚ PODEPIŠTE!

Informace k platbám:

ŠKOLNÉ:

250,- Kč měsíčně, je nutné nastavit v bance trvalý příkaz, č. účtu 19-2122360257/0100, do popisu příkazce uveďte jméno dítěte a „školné“.

Školné NEPLATÍ děti s povinnou předškolní docházkou!

STRAVNÉ:

Je nutné nastavit v bance souhlas s inkasem: Název účtu: Základní škola a Mateřská škola Určice

Číslo účtu: 19-2122360257/0100

Zároveň žádáme zákonné zástupce o dodržování všech předepsaných platných hygienických předpisů při pobytu v mateřské škole:

• používat návleky
  • zdržovat se v prostorách MŠ po nezbytně nutnou dobu
  • nevstupovat do tříd
  • nevodit do MŠ děti nemocné, s horečkou, příznaky respiračních onemocnění.

Informační schůzka s rodiči se uskuteční na začátku měsíce září, termín včas oznámíme. Těšíme se na všechny děti a spolupráci s Vámi!

Jitka Hýblová, zástupkyně pro MŠ Určice