Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Jarní tvoření ve 3.A + 3.B

Jarní tvoření ve 3.A + 3.B

Jaro přineslo do tříd 3. A a 3. B nejenom slunečné počasí, ale také atmosféru plnou kreativity a radosti. V rámci jarního tvoření se žáci ponořili do světa barev, umění a tradic spojených s přicházejícími Velikonocemi.

Žáci si vybrali své oblíbené tvary květin, které byly předem vyřezány do překližky pomocí laserové tiskárny. S pečlivostí a nadšením si potom květiny vyzdobili, použili různé barvy, čímž vytvořili jedinečné květináčky plné života.

Po dokončení květin se děti pustily do dalšího úkolu – tvorby papírových zajíčků a přání. S pomocí šablon a barevného papíru vytvořily rozkošné zajíčky.

Tato akce se povedla a zanechala v žácích stopu radosti, kreativity, poznání tradic a symbolů Velikonoc.

IMG_2284 kopie.jpg IMG_2282 kopie.jpg