V sobotu 16.5. jsme společně oslavili Den matek slavnostní besídkou plnou básní, písniček, tanců i divadelních vystoupení. Do programu se zapojili prvňáci, druháci a třeťáci, kteří si pro maminky připravili krásná a nápaditá vystoupení jako poděkování za jejich lásku, péči a trpělivost. Nechyběla hra na flétnu a kytaru, zpěv, taneční vystoupení ani pohádka. Celý program vyvrcholil společnou písní „Kluci s klukama“, do které se zapojili všichni účinkující. Děkujeme všem žákům i učitelům za pečlivou přípravu a hostům za milou atmosféru, kterou během celé akce vytvořili.