Po roce se naši druháci opět vydali na prohlídku knížek do místní knihovny. Po příchodu se jich ujala paní knihovnice, která je přivítala a provedla celým oddělením pro děti. Vysvětlila jim, jak knihovna funguje, jak si mohou knihy půjčovat a jak se o ně správně starat. Děti se dozvěděly, jak jsou knihy řazeny, a měly možnost si některé z nich samy prohlédnout. Součástí návštěvy bylo také krátké přečtení vět vybranými žáky a výroba jarní květinky.
Návštěva knihovny byla velmi přínosná a v dětech podpořila větší zájem o čtení.