Naše škola se i letos aktivně zapojila do celoroční ekologické soutěže Recyklohraní. Díky společnému úsilí žáků i pedagogů jsme dosáhli výborného výsledku – v celostátním pořadí jsme obsadili 6. místo v celé České republice a zároveň jsme se stali nejlepší školou v Olomouckém kraji.
Do soutěže bylo zapojeno mnoho škol z celé republiky a body bylo možné získávat například za plnění ekologických úkolů, práci s programem EKOABECEDA, sběrové aktivity nebo vrstevnické učení. Velkou roli hrála také pravidelná environmentální výchova během celého školního roku.
Děkujeme všem žákům, pedagogům i rodičům, kteří se do aktivit Recyklohraní během roku zapojovali a pomohli nám dosáhnout tohoto krásného úspěchu.