V pátek 15. května naši budoucí školáci navštívili školní tělocvičnu. S úsměvem je přivítaly paní učitelky, které s dětmi prožily jednu vyučovací hodinu. Děti si zaběhaly, protáhly tělo, spolupracovaly při aktivitě s padákem a na závěr si zatancovaly.