Ve čtvrtek 21. května naši budoucí školáci navštívili kamarády v 1. třídě. Společně vytvořili krásné umělecké výtvarné dílo, které zdobí vstup do mateřské školy. Příští návštěvu základní školy děti prožijí s učitelkami, se kterými se v září potkají ve svých lavicích.