Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Divadlo za školou

Divadlo za školou

Divadelní masky - M. Buřt.jpg

DIVADLO ZA ŠKOLOU

Divadlo za školou je novým školním projektem ZŠ a MŠ Určice. V jeho rámci mají žáci 8. a 9. ročníku možnost účastnit se v doprovodu učitelů večerních divadelních představení. Celý projekt si klade za cíl nejen rozšířit všeobecně kulturní obzor žáků, ale také zprostředkovat jim atmosféru večerního divadla, která je oproti představením hraným pro školy přeci jen odlišná. Při výběru konkrétních představení hraje zásadní roli participace žáků. Ti představení buď sami navrhují, nebo vybírají z nabídky to, které je nejvíce zaujalo.

Nejbližší představení:

IX. třída (19. 2. 2017)Rukojmí bez rizika (Městské divadlo Prostějov, v hlavních rolích V. Vydra, J. Boušková)

VIII. třída (22. 2. 2017) Chaplin (Městské divadlo Prostějov, v hlavní roli M. Ruml)

Ilustrace: Michal Buřt, 7. ročník