Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiáda

V úterý 21. února 2017 proběhlo na ZŠ Majakovského Prostějov okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Erik Božik (6.třída), Adéla Navrátilová (7. třída) a Martin Medřík (9.třída). Soutěžící absolvovali tři testy - práci s atlasem, práci bez atlasu a praktickou část.
V konkurenci žáků z víceletých gymnázií a ostatních základních škol obsadil Martin Medřík velmi pěkné 4. místo v kategorii C s pouhým čtyřbodovým odstupem od prvního místa. Adéla Navrátilová se umístila na 8. místě a Erik Božik na 14. místě ve svých kategoriích.

IMG_0236.JPG                                                                                      Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
                                                                                                                 Mgr. Tomáš Milar, vyučující zeměpisu