Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Volby do školní samosprávy pro školní rok 2017/2018

Volby do školní samosprávy pro školní rok 2017/2018

Slovo volby na nás v tomto čase útočí ze všech stran. Přibližně měsíc před opravdovými volbami jej žáci zaznamenávají stále častěji na internetu, v televizi, na plakátech a nejspíše na mnoha dalších místech.

V pátek 15.9.2017 jsme tohle slovo slyšeji daleko častěji i na naší škole. Žáci 5. až 9. třídy si volili své zástupce do školní samosprávy. Průběh voleb byl totožný s těmi reálnými. Měli jsme volební komisi, volební urnu, hlasovací lístky, někteří z kandidátů vedli i volební kampaň.

Prostě pravá atmosféra voleb...

Všem, kteří vyjádřili zájem pracovat ve školní samosprávě děkuji a na nově zvolené členy školní samosprávy se těším při společné práci.

Jeden z hlavních úkolů členů školní samosprávy bude zprostředkovávat komunikaci mezi žáky, učiteli a vedením školy.

Tak jako v minulém školním roce jsou na schůzky školní samosprávy zváni i všichni ostatní, kteří svým nápadem chtějí přispět k zlepšení podmínek naší školy.

Tomáš Milar  020957-simple-red-glossy-icon-symbols-shapes-smiley-happy.png

Výstřižek2.JPGVýstřižek.JPG