Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Spolupráce s Univerzitou Palackého

Spolupráce s Univerzitou Palackého

Naše škola je zapojena do projektu PŘÍRODA, v kterém spolupracuje s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci a Ostravskou univerzitou. Projekt žákům školy umožňuje zatraktivnit výuku, kdy škola má zjednodušený přístup k finančně nákladným geografickým přístrojům. Na oplátku žáci spolupracují na vyplňování pracovních listů, které jsou jedním z výstupů projektu.

Geografie je věda, která nemá svoji vnitřní laboratoř. Laboratoří geografa je venkovní prostor. Proto se v zimním období zaměřujeme na tvorbu a testování pracovních listů a v měsících květen a červen nás čekají dva badatelské dny v terénu.

Soustředění a usilovnou práci žáků můžete vidět na fotografiích níže :)

Mgr. Tomáš Milar

příro.JPGVýstřižek.JPGpříro2.JPGpříro3.JPG