Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zeměpisné soutěže

Zeměpisné soutěže

V uplynulých dnech se žáci zapojili do dvou tradičních zeměpisných soutěží. V lednu se konalo školní kolo zeměpisné olympiády, ze kterého do okresního kola postoupili vítězové jednotlivých kategorií. V kategorii A nás reprezentoval David Vaverka (6.třída), v kategorii B Michal Procházka (7.třída) a v kategorii C Kristýna Ondrouchová (9. třída). David a Kristýna obsadili v okresním kole 6. místo a Michal 10. místo.

Druhou sotěží byla korespondenční soutěž Evropa kolem nás, kde družstvo ve složení Michael Vlk, Karolína Chudobová a Lucie Kořínková (5. třída) obsadili v konkurenci škol Olomouckého kraje 3. místo ve své kategorii a družstvo Helena Vlková, Klára Procházková a František Vysloužil (6.třída) obsadili 5. místo.

Dne 26.2.2018 proběhlo předání diplomů a cen :)

VŠEM DĚKUJEME ZA REPREZENTACI ŠKOLY A TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ PŘI DALŠÍCH AKCÍCH!!

Lenka Dostálová, Tomáš Milar

IMG_1004.JPGIMG_0996.JPGIMG_0999.JPG