Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Soutěž mladých cyklistů

Soutěž mladých cyklistů

Ve dnech 17. a 18. května 2018 se konalo okresní kolo dopravní soutěže - Soutěž mladých cyklistů. V první kategorii nás reprezentovalo družstvo ve složení Lucie Kořínková, Pavla Trnečková, Šimon Jeglík (5. třída) a David Vaverka (6. třída). Naše družstvo se umístilo na 10.místě, což je pěkný výsledek, když víme, že většina našeho družstva byli nováčci a se soutěží se seznamují.

I v druhé kategorii jsme měli zastoupení, naše družstvo tvořili Romana Kluková, Kristýna Ondrouchová, Lukáš kovařík a Lukáš Pankiv (9. třída). Zkušené družstvo se umístilo na krásném 2. místě a Kristýna Ondrouchová získala 2. místo mezi jednotlivci v kategorii dívek.

Gratulujeme!!! A děkujeme za reprezentaci školy!!

Irena Pugnerová a Tomáš Milar

IMG_1117.JPGIMG_1120.JPG