Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den dětí - pokládání základního kamene

Den dětí - pokládání základního kamene

V sobotu 9. června se konal tradiční Den dětí spojený s pokládáním základního stavebního kamene nové mateřské školy.  Odpoledne bylo zahájeno slavnostním vystoupením našich dětí za přítomnosti zástupců obce, realizačního projektového týmu a pana hejtmana Ladislava Oklešťka.  Základní kámen byl symbolicky použit ze starých historických schodů obce. Stavební práce budou zahájeny v červenci 2018, předpokládané předání a ukončení stavby mateřské školy je plánováno na prosinec  2019. V průběhu odpoledne měla každá rodina možnost si podepsat svůj vlastní kámen, který bude uložen do základů budovy.

Celé odpoledne se neslo v indiánském duchu, pro děti byly připraveny pestré a zajímavé aktivity, zábava a radost se nesly celým školním areálem. Na závěr byla připravena ukázka požární techniky.

Děkuji Klubu přátel školy za spolupráci, manželům Ovečkovým za skvělé nápady, všem zaměstnancům školy za jejich aktivní přístup.

S přáním hezkého června Vaše ředitelka :-)

Fotogalerie - zde