Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výstup na Velký Kosíř

Výstup na Velký Kosíř

Ve středu 12. 9. 2018 podnikli žáci 8. třídy výstup na rozhlednu na Velkém Kosíři. Na programu bylo posilování fyzické kondice a vztahů ve třídě.

Z prostějovského nádraží jsme se vydali autobusem do Čech pod Kosířem. Zde jsme si krátce prohlédli zámecký park a potom jsme již začali stoupat na "hanácký Mont Blanc". Většina z nás pokořila i rozhlednu. Poté jsme již začali klesat do obce Slatinice. Všichni se již těšili na zaslouženou návštěvu cukrárny. Po nabrání sil jsme se přesunuli na vlakovou stanici, odkud jsme se přesunuli do Prostějova. Za celé dopoledne máme za sebou přibližně 8 km a několik pěkných zážitků. :)

Žáci a učitel 8. třídy

a.jpgb.jpg