Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Procházka Litovelským Pomoravím: akce Cestovatelského klubu

Procházka Litovelským Pomoravím: akce Cestovatelského klubu

V sobotu 10. 11. 2018 se 11 odvážlivců z řad žáků a dva odvážlivci z řad učitelského sboru vydali na druhou výpravu Cestovatelského klubu. Dopoledne jsme se potkali na prostějovském vlakovém nádraží odkud jsme se vydali do Horky nad Moravou. Zde jsme si prošli areál ekologického domu Sluňákov, vyšplhali jsme na Sluneční horu a vydali se lužním lesem na Loveckou chatu, kde jsme se posilnili proviantem od maminek nebo něco přikoupili. Dále pokračovala naše putování jinou trasou opěk k vlakové zastávce v Horce. Cestou tam i zpět jsme hráli různé hry na zahřátí i pobavení.

Myslíme si, že se výlet vydařil a těšíme se na další akci, o které se včas dozvíte.

Tomáš Milar a Petra Kadlecová

20181110_150110.jpg