Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Volba povolání, workshop pro žáky 9. třídy

Volba povolání, workshop pro žáky 9. třídy

Ve čtvrtek 13. prosince se workshopu IKAP na SOŠ Edmunda Husserla v Prostějově zúčastnila celá 9. třída. Tentokrát bylo náplní seznámit „vycházející“ žáky s obory, které lze na této škole studovat. Všichni dostali od budoucích číšníků výborný punč, s prodavači mohli zkoušet balení dárků, děvčata studující gastronomii nabízela jednohubky a kluci z oboru výrobce kožedělného zboží pomohli našim deváťákům vyrobit přívěsek na klíče.

Mgr. Alena Zacharová

ikap.jpg