Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Okresní kolo zeměpisné olympiády

Okresní kolo zeměpisné olympiády

Ve středu 20. 2. 2019 se na tradičním místě, na ZŠ Majakovského ve Vrahovicích, konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Žáci naší školy nemohli chybět, v stále tenčícím se počtu účastníků okresního kola mají své tradiční zastoupení. :)

Žákům základních škol se jen velmi obtížně konkuruje žákům víceletých gymnázií. I přesto je umístění našich žáků v prostějovském okrese moc pěkné.

Všem bych chtěl vyslovit pochvalu a poděkovat za účast a reprezentaci naší školy mezi ostatními.

Umístění našich žáků bylo následující:

kategorie A                Lucie Chupáňová, 6. třída                 8. místo

kategorie B                Marián Baňas, 7. třída                       5. místo

kategorie C                Michal Procházka, 8. třída                11. místo

Mgr. Tomáš Milar