Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Projekt ROK REVOLUCE

Projekt ROK REVOLUCE

V letošním kalendářním roce se připomínáme 30 let od Sametové revoluce. Tuto událost si velmi silně připomíná Knihovna Václava Havla, která organizuje projekt ROK REVOLUCE. Cílem je podpořit povědomí o událostech roku 1989, které vedly k pádu komunistickému režimu v Československu. Naše škola se k této akci připojila a budou ji řešit žáci 8. a 9. třídy v hodinách dějepisu. Vždy, když se bude blížit nějaká významná událost, která předcházela listopadovým událostem, zveřejní Knihovna Václava Havla videolekci a pracovní list.

K tomuto projektu vzniklo ve škole informační místo, které bude dle situace doplňováno.

Pokud budete mít zájem, připomínejte si důležité události našich dějin s námi. :) Videolekce jsou krátké a vytvořeny velmi poutavě.

Odkaz na lekci č. 1, Palachův týden

Mgr. Tomáš Milar