Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej

Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej

V úterý 12. 3. se žáci šesté a sedmé třídy vydali do prostějovského divadla zjistit něco o základních pravidlech etikety. Michaela Dolinová a Ladislav Ondřej je v 60 minutách zábavnou formou seznámili se zásadami slušného chování v autě i na rautu a zprostředkovali tipy, jak udělat dobrý první dojem, správně se představit a vhodně se obléct. K překvapení všech žáci hodnotí divadelní představení bezezbytku kladně.

Detail inscenace dostupný z: http://www.michaeladolinova.cz/index.php/pro-deti/16-trapas-nepreziju

Mgr. Simona Hýblová

Z reakcí žáků:

* Dobrá komedie, suprová, vtipná. A ten řízek nezvedat! (Filip Prášil)

* Bylo to velmi srandovní. V mnohých situacích jsem se viděla. (Michaela Skyvová)

* Divadlo se mi líbilo, hlavně že tam byly podařené vtipy a písničky. (Aneta Navrátilová)

* Líbilo se mi to. Bylo to humorné a super. Karel se sice snažil, ale paní RyPoSluCh (Rychlá pomoc slušného chování) skoro vždycky našla chybu. (Zdena Dedková)

* Divadlo se mi líbilo, protože tam byli dobří herci. (Štěpán Petyrek)

* Bylo to srandovní. Moc se mi to líbilo. Moc jsem si to užila. (Gabriela Hujíčková)

* Divadlo se mi líbilo, bylo zábavné a komické, hodně jsem se nasmál. Milošek byl nejlepší. 1* (Marian Baňas)

* Bylo to super. Vtipné a někdy i divné. Naší třídě prospěly dvě hodiny slušného chování. A příště bysme mohli jet zas. (Klára Procházková)

* Bylo to velmi zábavné a hodně jsem se zasmál. Herci se na tyhle role hodili. (František Vysloužil)