Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zlatá jehla 2019

Zlatá jehla 2019

Střední škola ART ECON vyhlásila na jaře výtvarnou soutěž pro žáky druhého stupně základních škol, Zlatá jehla 2019. Této soutěže se zúčastnilo 20 žáků osmé a deváté třídy s 28 různými pracemi. Přihlásili se do všech tří kategorií soutěže – výtvarné, fotografické i second plastic (vytváření výrobků z plastového odpadu).

Ve výtvarné části se mezi nejlepšími umístila Vendula Hanzelková se svojí kresbou superhrdinky  a kategorii second plastic s prvním místem opanovala Barbora Janečková s „kytkami ve váze“ vyrobenými z plastových lahví. Obě vítězky si převzaly diplomy a věcné ceny na slavnostním vyhlášení 16. 5. ve Společenském domě Prostějov během módní show s doprovodným programem.

Gratulujeme k nádherným výsledkům a nejen vítězkám, ale také všem ostatním zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Simona Hýblová

jehla3.jpgjehla4.jpgjehla2.jpgjehla1.jpg