Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Kulturně-vzdělávací exkurze do Prahy

Kulturně-vzdělávací exkurze do Prahy

Od pondělí 3.6. do středy 5.6. 2019 si žáci deváté třídy užívali jeden ze svých posledních výletů, kulturně-vzdělávací exkurzi do Prahy. V průběhu ní se nám povedlo navštívit divadelní představení Plnou parou (Divadlo Palace) a Manon Lescaut (Národní divadlo), projít Národní muzeum, Národní technické muzeum, Illusion Art Museum i Muzeum tortury, podívat se na vojenskou techniku na Letišti Praha-Kbely, obdivovali jsme komiksové obrazy Káji Saudka nebo voskové figuríny, navštívili jsme muzeum čokolády, kde jsme mohli ochutnat ručně vyráběné pralinky, vyřádili jsme se při focení s ocelovými sochami superhrdinů nebo v hračkářství Hamley’s a nakonec žactvo podrobovalo zátěžové zkoušce psychickou připravenost učitelky  při testování páternosteru. Celý výlet se nesl v uvolněné atmosféře blížícího se školního roku, což umožnilo hlavně to, že všichni zúčastění byli nejenom veselí, ale také nad očekávání vzorní a zodpovědní. Díky tomu si mohli výlet užít i vyučující, za což deváťákům patří můj nejhlubší dík. :)

Mgr. Simona Hýblová

IMG_20190604_152017_2.jpgIMG_20190603_143600.jpg