Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vánoce pro všechny

Vánoce pro všechny

Vánoce pro všechny je dobročinný projekt realizovaný Univerzitou Palackého v Olomouci. Jeho cílem je zpříjemnit Vánoce lidem v domovech pro seniory a léčebnách dlouhodobě nemocných. Projekt nabízí možnost pořídit konkrétní vánoční dárek konkrétnímu seniorovi či pacientu léčebny dlouhodobě nemocných dle jeho přání a potřeb. Dárce si vybírá ze seznamu, který je předčasně zveřejněn.

Do projektu Vánoce pro všechny se zapojili žáci 9. ročníku se svým třídním učitelem. Vybrali jsme mezi sebou obnos peněz a pořídili dva bohaté kosmetické balíčky, v dámském a pánském provedení. Do balíčků jsme vložili průvodní dopis s vánočním přáním. Naše dárky putují do Domova pokojného stáří v Bohuslavicích. Věříme, že naše dárky pomůžou v každodenním životě seniorů a splní svoje poslání.

žáci 9. třídy a Tomáš Milar

vv.jpg