Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Organizace vzdělávacích skupin na 1. stupni od 25.5. 2020

Organizace vzdělávacích skupin na 1. stupni od 25.5. 2020

Vážení rodiče,

od 25. května bude dle MŠMT umožněna osobní přítomnost žáků 1. stupně ve škole. Účast dětí při prezenční výuce není povinná, proto Vás žádáme o vyplnění dotazníku. Podrobnosti o průběhu realizace vzdělávání máte uvedeny v dokumentu s názvem Vzdělávací skupiny na 1. stupni. Upozorňujeme, že popsaná pravidla vzdělávání se mohou změnit na základě počtu přihlášených dětí.  Dotazník o účasti prosím vyplňte do 14. května 2020, jelikož slouží jako přihláška k účasti.  Pokud se dítě bude účastnit vzdělávacích skupin, je nutné podepsat  Čestné prohlášení, bez kterého není možná účast ve skupinách. Pokud zákonný zástupce tento dokument nepodepíše, nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna. Žák předá podepsaný formulář třídnímu učiteli při prvním příchodu do školy.

Přihlášení ke vzdělávání prostřednictvím dotazníku:

Milí rodiče, moc si vážíme Vaší spolupráce, přejeme Vám dobré a úspěšné dny.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Marcela Melková, ředitelka školy