Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. třídy

Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. třídy

Ač jsme si v druhém pololetí právě skončeného školního roku vyzkoušeli celou řadu nestandardních situací, slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. třídy jsme se snažili zorganizovat dle osvědčené tradice.

Dnem, na který jsme se těšili a zároveň se jej strašně obávali kvůli nutnému loučení, bylo pondělí 29. 6. 2020. Místo bylo tradiční, sál Obecního úřadu v Určicích. Žáci 9. třídy si zde pozvali své blízké a pedagogy. Všichni společně jsme prožili slavnostní chvíli, kdy žáci dostali své úplně poslední vysvědčení na základní škole a také mnoho chvilek loučení, se školou, s pedagogy, s kamarády, se skvělou partou lidí....Mimořádnost celé chvíle byla znát z pronesených projevů.

Děkuji své třídě za to, že jste byli natolik báječní a také za to, že jsem mohl být vaším třídním učitelem. Přeji vám vše nejlepší v dalších dnech :)

Tomáš Milar, třídní učitel

106384816_810173286180589_5609322156065520002_n.jpg