Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > AKTUÁLNÍ INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020 / 2021

AKTUÁLNÍ INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020 / 2021

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020 / 2021

Zahájení školního roku již v areálu nové MŠ v Určicích :

• Pro děti, které již MŠ navštěvovaly, bude docházka zahájena v pondělí 31. 8. 2020, kromě dětí, které nastupují do 1. třídy ZŠ.
  • Pro děti nově přijaté bude docházka zahájena v úterý 1. 9. 2020.
  • Zahájení povinné předškolní docházky je  1. září 2020 do 8:00 hodin.

Pokud rodiče nedají předem vědět, budou děti nahlášeny na celodenní stravu v den jejich nástupu, tj. 31.8. nebo 1.9. Prosíme rodiče, pokud Vaše dítě nenastoupí do MŠ v některém z těchto termínů, dejte předem vědět telefonicky na číslo  582357283 nebo na naši emailovou adresu  skolkaurcice@seznam.cz  nejpozději 28.8.2020.

Provozní doba MŠ : 6.15  - 16.45 hodin

Seznamy rozdělení dětí do jednotlivých tříd najdete na nástěnce při vstupu do MŠ v den nástupu.

Protože bude vstup do nové MŠ zabezpečen čipovým systémem, bude nutné zakoupení čipu. Zakoupení bude možné při nástupu vašich dětí. Maximální počet zakoupených čipů pro jednu rodinu je 2 ks. Cena za 1 ks čipu je 80,- Kč.

CO DÍTĚ POTŘEBUJE PRVNÍ DEN DO MŠ :

PROSÍME RODIČE, ABY VŠECHNY VĚCI MĚLY DĚTI PODEPSANÉ !

• přezůvky (uzavřené, ne nazouváky - bezpečná chůze)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, další dle uvážení)
  • převlečení do třídy
  • dětský porcelánový hrníček (pro dodržování pitného režimu)
  • oblečení na zahrádku, vycházku (tepláky, mikina, uzavřené boty, věci, které si dítě může při hrách ušpinit)
  • pyžamo

Informační schůzka s rodiči se uskuteční v prvním týdnu docházky Vašich dětí do MŠ / termín upřesníme na začátku školního roku/.

Těšíme se na všechny děti a spolupráci s Vámi !