Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Mimořádná opatření Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje

Mimořádná opatření Krajské hygienické stanice Olomouckého kraje

Vážení rodiče,

uveřejňujeme výňatek z mimořádného opatření KHS Olomouckého kraje účinného od 5. 10. 2020 do 18. 10. 2020 (viz barevný text níže). Pokud to počasí dovolí, bude TV i na 1.stupni probíhat venku. Přizpůsobte tomu prosím sportovní oblečení Vašich dětí.

S přáním pěkného dne

vedení školy

• U 1. stupně základních škol a přípravné třídy základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu). Režim pro sportovní činnosti se nemění.

• U 2. stupně základních škol se v rámci vzdělávání zakazuje zpěv (výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu), zakazují se také sportovní činnosti (výuka tělesné výchovy pokračuje, ovšem bez sportovní činnosti).

• Dále obecně platí zákaz zpěvu při vzdělávání ve školách a školských zařízeních s výjimkou mateřských škol (výuka hudební výchovy může pokračovat, ovšem bez zpěvu).