Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Olympiáda z českého jazyka

Olympiáda z českého jazyka

V uplynulých dvou týdnech se uskutečnilo školní kolo Olympiády z českého jazyka, kterého se zúčastnilo 13 přihlášených žáků z osmého a devátého ročníku. Žáci deváté třídy dokázali zužitkovat svůj roční náskok a obsadili všechny přední příčky. Vítězem se stal František Vysloužil, který bude školu reprezentovat v okresním kole, ve velmi těsném závěsu za ním skončila Klára Procházková, která si svým výkonem zajistila nepopulární funkci náhradníka. Ze zúčastněných žáků osmé třídy dosáhla nejlepšího výsledku Lucie Chupáňová.

Vítězi gratulujeme a všem zúčastněným patří velký dík a obdiv za to, že jim i v době kombinování prezenční a distanční výuky zůstává energie a nadšení pro nepovinné školní aktivity.

Mgr. Simona Hýblová