Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > "RAKETOU DO VESMÍRU"- PROJEKTOVÝ TÝDEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE

"RAKETOU DO VESMÍRU"- PROJEKTOVÝ TÝDEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE

krtek a raketa.jpg

Vážení rodiče,

protože nám současná situace nedovoluje uspořádat tradiční Dílničky pro rodiče s dětmi, dovolujeme si Vám nabídnout tuto akci.

V týdnu od 8.2. do 12.2. plánujeme v naší MŠ projektové dny „Raketou do vesmíru“. Chtěli bychom i Vás do projektu zapojit.

Budete-li mít zájem, vyrobte doma se svými dětmi nějaké zajímavé kosmické těleso. Při své práci využijte své tvořivosti, nápadů a fantazie. Velikost, materiál a techniky necháme zcela na Vás. Prosíme, dbejte u všech výrobků na bezpečnost dětí.

Ze zhotovených modelů vytvoříme ve školce výstavu a samozřejmě budou zveřejněny ve fotogalerii na našich webových stránkách.

Těšíme se, že se do akce v hojném počtu zapojíte a děkujeme za spolupráci.