Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výtvarná soutěž 2021 "ZAHRADA PLNÁ ŽIVOTA"

Výtvarná soutěž 2021 "ZAHRADA PLNÁ ŽIVOTA"

Začátkem března 2021 se žáci prvního a druhého stupně naší školy zúčastnili okresního kola výtvarné soutěže „Zahrada plná života“, kterou každoročně vyhlašuje Český zahrádkářský svaz. Do soutěže se zapojilo celkem 22 školských zařízení našeho regionu a sešlo se téměř 250 výtvarných prací.

A jak to celé dopadlo? Skvěle!

V kategorii C – kresba, malba – 2.stupeň ZŠ a odpovídající ročníky gymnázií se na 1. místě umístila Julie Hastíková – 8. třída ZŠ Určice.
V kategorii – polytechnické práce 1. místo obsadil Jakub Vysloužil – třída 6.A ZŠ Určice.

Soutěže se dále zúčastnili žáci ZŠ Určice:
Kristýna Kubíčková 2. třída
Filip Prášil – 8. třída

Všem žákům naší školy děkujeme za účast v soutěži, gratulujeme vítězům a velmi si vážíme vašich výtvarných aktivit v době online výuky!

Mgr. Iveta Baštrnáková

Snímek obrazovky 2021-04-21 v 19.39.21.pngSnímek obrazovky 2021-04-21 v 19.37.57.png