Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Baldovec - výlet 3.třídy a 4.třídy

Baldovec - výlet 3.třídy a 4.třídy

Datum konání:
23.6.2021

Ve středu 23. června jsme se společně 3. a 4. třída vydali do Baldovce. Byl pro nás připraven program - Pevnost Baldyard. Děti byly rozděleny do skupin a společně plnily úkoly  na stanovištích. Za každý správně splněný úkol získaly klíč.

Zážitky dětí:

„Byla to zábava. Dělali jsme tam různé hry a dělali jsme ochranu pro vajíčko, aby se nerozbilo z velké výšky."

„Byli jsme v Baldovci a plnili jsme tam úkoly. Stříleli jsme z luku, dělali jsme ochranu vajíčka a pouštěli jsme je z věže. Lovili jsme z truhly klíče a nemohli jsme se tam dívat. Bylo tam osm děr, v nějaké tam byl klíč, v nějaké tam nebyl a byli tam šrouby, míčky, pavouci."

„Byli jsme v Baldovci a bylo to tam super. Nejlepší den na světě. Všechno, co jsme dělali, mě zaujalo."