Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > ADAPTACE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ DO MŠ OD 1.9.2021 - DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

ADAPTACE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ DO MŠ OD 1.9.2021 - DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

DOPLNĚNÍ INFORMACÍ K ZAHÁJENÍ DOCHÁZKY DĚTÍ DO MŠ OD 1.9.2021

Vážení rodiče,

při zahájení školního roku 2021-22 chceme umožnit nově přijatým dětem adaptační režim a tím jim usnadnit první dny v naší mateřské škole. Jedná se o krátkodobý pobyt rodiče s dítětem v jeho třídě, ve dnech 1.,2.,3. a 6.9.2021.

V rámci ochrany zdraví dětí ve třídě bychom uvítali, pokud by zákonný zástupce doprovázející své dítě, byl ochoten se prokázat potvrzením o očkování, proběhlém onemocnění (např. aplikace TEČKA) nebo o provedení testu s negativním výsledkem.

Pobyt dospělého v MŠ musí probíhat za dodržení veškerých protiepidemických a hygienických opatření: dezinfekce rukou, nošení respirátoru, použití návleků na obuv, po celou dobu pobytu v MŠ.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že se nám podaří společně vše zvládnout.