Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > CRAZY DAY - vyhodnocení soutěží

CRAZY DAY - vyhodnocení soutěží

Crazy day - výstřižek.JPG

v ZŠ Určice

V pátek 5.11. žila naše škola v CRAZY neboli bláznivém duchu. :-) Výuka některých předmětů byla tematicky zaměřena. V M se vařil kouzelnický lektvar, v AJ slavil Halloween, v ČJ se četly pohádky, v HV zpívala Saxána a tančil Thriller od Jacksona. Nechyběla ani módní přehlídka a výběr nejlepších crazy modelů, a to nejen mezi dětmi, ale i mezi učiteli. :-)

Díky všem, kteří se na akci nějakou měrou podíleli – učitelům, rodičům, asistentům, také osmákům za půjčení kostlivce Edy, ale hlavně Školnímu parlamentu za organizaci celého dne a dětem, které si užily ve třídách parádní CRAZY DAY. :-)

Mgr. Lenka Literová

P.S. Vítězové budou v pondělí odměněni diplomem a sladkostí.

Více fotek pak - viz FOTOGALERIE.

Výsledky soutěží:

Kategorie: Soutěž o nejlépe vyzdobenou CRAZY TŘÍDU

I. stupeň                                                                                                                                   II. stupeň

1. místo:    3. tř. - 135 b.                                                                                                           1. místo:    7.B - 120 b.

5.A - 114 b.

2. místo:    1.A - 107 b.                                                                                                            2. místo:    6.B - 96 b.

2. tř. - 101 b.                                                                                                                           7.A - 90 b.

3. místo:    1.B - 78 b.                                                                                                              3. místo:    6.A - 79 b.

5.B - 76 b.                                                                                                                                9. tř. - 71b.

4. tř. - 53 b.

7.B - 1. místo II - článek.jpg                                 článek - I. st. - foto.JPG

Kategorie: Soutěž o nejlepší CRAZY KOSTÝM

I. stupeň                                                                                                             II. stupeň

1. místo:    Kateřina Dostálová (5.A)                                                                   1. místo:   Karolína Chudobová (9. tř.)

Nikola Hrudová (5.B)                                                                                            David Brablík (6.B)

Jan Petružela (3. tř.)

2. místo:    Ema Bábková (1.A)                                                                           2. místo:   Jan Prášil (7.B)

Viola Zatloukalová (5.A)                                                                                     Tomáš Koudelka (7.B)