Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Recitační soutěže

Recitační soutěže

V únoru proběhlo v některých třídách ZŠ Určice školní kolo recitační soutěže:

7.A – 1. místo: Kristýna Palatková (p. uč. L. Literová)

7.B – 1. místo: Barbora Langová (p. uč. L. Literová)

6.A – 1. místo: Nela Křepelková (p. uč. M. Přidálková)

6.B – 1. místo: Julie Vlková (p. uč. A. Müllerová)

2. tř. - 1. místo: Hynek Skácel (p. uč. I. Baštrnáková)

3. tř. -  bez postupu kvůli „Škole v přírodě“ (p. uč. M. Bradová)

Vítězové postoupili do okresního kola, které se uskutečnilo 16. března 2022 ve Sportcentru, DDM Prostějov.

Největšího úspěchu dosáhla Kristýna Palatková se 3. místem a postupem do kraje (pod hlavičkou ZUŠ Prostějov). Velkou favoritkou byla i Barbora Langová, která ale bohužel nakonec v soutěži nestartovala kvůli komplikacím při letecké dopravě ze Srí Lanky. :-(  :-) Nela Křepelková se probojovala do užšího výběru 2. kola. Velmi dobře si bodově vedla i Julie Vlková s prozaickým textem „Angrešt“ a „Obejmi mě, prosím“. Mezi nejmladšími zazářil s básní „O zlaté rybce“ Hynek Skácel.

Všem děkujeme za reprezentaci naší školy, pilnou přípravu a notnou dávku odvahy a hereckého talentu, který je u takových soutěží víc než třeba. :-)

Za komisi ČJ Mgr. Lenka Literová

2. 7.B.jpg         1. 7.A.jpg