Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Regionální pěvecké soutěže HANÁCKÝ SKŘIVAN 2022 a ZPÍVAJÍCÍ RODINA

Regionální pěvecké soutěže HANÁCKÝ SKŘIVAN 2022 a ZPÍVAJÍCÍ RODINA

Sólisté z pěveckého sboru Jablůňka vyjeli na další regionální soutěže – HANÁCKÝ SKŘIVAN 2022 a ZPÍVAJÍCÍ RODINA. Vzhledem k tomu, že se akce konala na bílou velikonoční sobotu, spousta určických pěvců odjela na výlety a dovolené, nemohla se tedy pěveckého klání zúčastnit. Tentokrát se nesoutěžilo v lidové písni (jako před 14 dny), ale v populární hudbě (s hudebním podkladem a na mikrofon).

Letos byla konkurence veliká, mezi účastníky zazářili žáci Soukromé školy populárního zpěvu v Olomouci, ale i z Němčicka a Vyškovska. Naše zpěvačky se zde ale neztratily a pěly z plna hrdla:

Julie Vlková – Sladké mámení

Ema Prokopová – Hádej – 3. místo

Kristýna Štefková – Ve dvou

Kristýna Múdrá – Protože to nevzdám

Mariana Štefková (MŠ) – Skákal pes – 2. místo

Natálie Kratochvílová a Kristýna Štefková – Dua, tria - Statistika

Blahopřejeme Emičce i Mariánce ke krásnému umístění. :-)

Jsme rádi, že naše sólistky vzaly na soutěž i své zpívající rodiny.  Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy a rodičům za podporu a spolupráci. :-)

Mgr. Lenka Literová

+ 1. jeviste.jpg                          + 2. salon.jpg

+ 3. Emicka - diplom.jpg                                   + 4. Marianka - diplom.png