Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zahájení školního roku

Zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku pro žáky prvních tříd | Základní škola  Hustopeče Komenského 163/2

Slavnostní zahájení školního roku proběhne ve čtvrtek 1. září 2022 v 8.00 před školou. V případě nepříznivého počasí se slavnostní přivítání nových žáků 1. třídy bude realizovat ve vestibulu školy. Žáci 2. – 9. ročníku budou samostatně odcházet do svých kmenových tříd.

Těšíme se na viděnou!

Upozorňujeme rodiče, že z důvodu rekonstrukce vozovky není možné parkovat v ulici před školou. Na pozemní komunikaci je po celé délce dopravní omezení. Doporučujeme zaparkovat automobil v ulici směrem na Výšovice (vzdálenost cca 7 minut od školy pěší chůze). Možnost podélného parkování by mělo být umožněno v týdnu od 5. do 9. září 2022. Děkujeme za pochopení.

úarkování.PNG