Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > PIŠQWORKY 2022 okresní turnaj

PIŠQWORKY 2022 okresní turnaj

Po úspěšném konání školního turnaje se jeho nejlepší účastníci vydali na okresní turnaj soutěže PIŠQWORKY 2022, který se letos konal na Obchodní akademii v Prostějově v úterý dne 1. 11. 2022. Naši školu reprezentovaly dva týmy Urcice team v čele s kapitánkou Štěpánkou Křížkovou (8.B) a členy týmu Martinem Dedkem (7.B) a Ondřejem Koutným (6.B), druhý tým Urcice team 2 vedla kapitánka Kristýna Štefková (7.B), kterou doplnili Vojtěch Rozehnal a David Brablík (oba 7.B).

Náše týmy vyhrály menší počet vzájemných duelů, což bohužel nestačilo na kvalifikaci, a proto jsme nepostoupili ze základní hrací tabulky okresního kola. Odnášíme si však s sebou zkušenost z velkého turnaje mimo naši školu, kterou se budeme snažit zužitkovat v následujících letech. :)

Všem moc děkuji za účast a jejich nasazení :)

Křížkům a kolečkám zdar!

Mgr. Tomáš Milar