Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Pěvecký sbor Jablůňka ZŠ rozsvítil určický stromeček

Pěvecký sbor Jablůňka ZŠ rozsvítil určický stromeček

Bylo nám ctí být u toho! Minulou sobotu 26. 11. 2022 se v Určicích rozsvěcoval vánoční stromeček. Náš pěvecký sbor Jablůňka svým zpěvem navodil sváteční atmosféru. Zazněly písně Rolničky, Hallelujah, Vánoce na míru, Svou vlídnou lásku a Vánoce přicházejí. V notových partech se představilo několik sólistů: Anna a Kateřina Dostálovy, Vojtěch Rozehnal, Julie Vlková, David Brablík, Eliška Remeníková, Daniela Pankivová, Veronika Pospíšilová, Kristýna Palatková, Ema Prokopová a další. Stromeček u obecního úřadu se slavnostně rozsvítil při tónech Tiché noci, kterou na saxofony zahrála Daniela Pankivová se svým tatínkem. Kostelní zvony umocnily pohádkovou atmosféru a příchod Mikuláše. Všechny děti odcházely s balíčkem sladkostí. Akce byla ukončena nádherným ohňostrojem.

Děkujeme všem 70 sboristům za milé zpívání, jejich rodičům za srdečnou podporu, paní ředitelce Marcele Melkové za úvodní proslov a organizační pomoc s dětmi. Díky také skvělé spolupráci s obecním úřadem – kulturní pracovnici Lence Buřtové a panu starostovi Petru Kouřilovi, ale i těm, kteří stáli v zákulisí a bez nich by se zkoušky, generálky a vystoupení neobešly. Velký dík tedy patří panu Bohumilu Moudrému za nazvučení akce, panu Ivanu Pankivovi za vedení dechové sekce, hasičům za osvětlení našeho „pódia“ a paním asistentkám, Alexandře Melkové a Radce Nožkové, za dohled nad našimi zpěváčky. :-)

Přejeme Vám pohodový adventní čas!

Lenka Literová a děti ze sboru

+++PHOTO-2022-12-02-12-45-51.jpg

++foto soliste Stromecek 2022.jpg   ++FOTO Pankivovi Stromecek 2022.jpg   ++PHOTO-2022-11-30-19-08-52.jpg

++Stromecek 2022 - zk..jpg   ++Noviny - clanek Stromecek 2022.jpg