Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Zdobení vánočního stromečku před MŠ a vánoční dílničky 7.12.2022

Zdobení vánočního stromečku před MŠ a vánoční dílničky 7.12.2022

Ve středu 7. 12. 2022 nás s dětmi čekaly hned dvě akce.

První z nich bylo zdobení vánočního stromečku před budovou mateřské školy. Děti ze všech tříd si připravily krásné ozdoby, které na stromeček postupně navěsily. Samozřejmě ani tentokrát nechyběl společný zpěv vánočních písní a koled u stromečku, a tak jsme se všichni příjemně naladili na vánoční atmosféru. S rozsvícením stromečku se rozzářily i oči dětí.

Druhá akce tvořivé Vánoční dílničky se konala v prostorách obecního úřadu v Určicích, kde děti nejprve vystoupily s nacvičeným vánočním programem. Poté si děti společně s rodiči a prarodiči mohli vyrobit několik vánočních ozdob a dekorací. Celé odpoledne se velmi povedlo, děti si odnášely spoustu krásných výrobků s úsměvem na tváři.

Děkujeme všem rodičů a prarodičů, kteří nás přišli podpořit a strávili s námi pár příjemných chvil před Vánocemi.

Velké poděkování patří i maminkám a babičkám, které pro děti přinesly drobné pohoštění.

Věříme, že si všichni zúčastnění akci s námi na plno užili a opět se setkáme. :)

Kolektiv MŠ

Fotografie ZDE