Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vyhodnocení výzvy Zimní kilometry

Vyhodnocení výzvy Zimní kilometry

Během vánočních prázdnin probíhala na naší škole sportovní vánoční výzva s názvem Zimní kilometry. Úkolem bylo zaznamenávat si sportovní aktivity do aplikace EPP a následně, po návratu do školních lavic, svou aktivitu zapsat do archu ve třídě. Účastí ve výzvě jsme nejen zlepšovali svou fyzickou kondici, ale díky aplikaci EPP jsme prostřednictvím nadace ČEZ přispěli na projekty z oblasti vzdělávání, zdraví nebo životního prostředí.

Do výzvy se zapojili žáci napříč všemi ročníky, zapojili se dokonce i učitelé. Mezi nejmladšími (1.–3. třída) se na prvním místě umístila Gabriela Janečková, ve druhé kategorii (4.–9. třída) posbírala nejvíce bodů Zuzana Růžičková. Z učitelů si nejvíce bodů připsal pan učitel Haas.

Aktivní trávení volného času nás baví, proto se na další podobnou výzvu můžeme těšit již brzy!

Kategorie I. 1.-3. třída.png