Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Bajkový kurz 2023

15.5.2023
Datum ukončení:
19.5.2023

Minulý týden proběhl již třetí ročník Bajkového kurzu". Tento název získal, jelikož není možné ho označit pouze za cyklistický. Pro vysvětlenou: Cyklista se snaží najet, co nejvíce kilometrů, ale bajker" hledá potěšení také ve sjezdových dovednostech na tratích vytvořených přírodou nebo na uměle postavených stezkách. Žáci šestých tříd tak měli možnost vyzkoušet, jaké je to šlapat do kopce, jet v klopené zatáčce, nadhodit si přední kolo, vyskočit, správně na kole stát a v neposlední řadě se dobře oblékat. Minulý týden byl ve znamení deště a chladnějšího počasí. Není špatné počasí, jenom špatně oblečený bajker." Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně že je silný." Tato hesla zaznívala opravdu často. Nicméně všem zůstala dobrá nálada a úsměv na rtu až do konce. Je pravda, že tomu možná napomohla výborná strava a wellness centrum :).

Příští rok zase!