Úvod > Základní škola > Aktuality > Škola hledala talent

Škola hledala talent

V úterý 26. ledna proběhla na naší škole soutěž s názvem „Škola hledá talent“, jejíž organizaci si vzali na starost žáci 9. třídy. Na „pódium“ se odvážilo vystoupit se svým číslem celkem 30 účinkujících, z toho nejvíce statečných bylo z řad prvňáčků. Mohli jsme fandit nadějným zpěváčkům, tanečníkům, recitátorům, hráčům na hudební nástroj a dalším originálním talentům. Porota měla velmi těžký úkol rozhodnout o tom nejlepším. V kategorii kultura nakonec zvítězila Barbora Langová (1. třída), která předvedla krásné divadelní představení s loutkami. V kategorii dovednosti vyšplhal na nejvyšší příčku Lukáš Pankiv (7. třída), který se pokoušel zlomit svůj osobní rekord v rychlosti skládání Rubikovy kostky. Všem organizátorům i účinkujícím patří díky za příjemně strávené dopoledne.

DSCN0485.JPG DSCN0549.JPG DSCN0537.JPG