Základní škola
a Mateřská škola Určice příspěvková
organizace
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace k zahájení školního roku 2016/2017

Informace k zahájení školního roku 2016/2017Datum konání:
1.9.2016

Nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1. září v 8 hodin společným setkáním všech žáků, pedagogů a rodičů prvňáčků.

·      Důležité informace:

  1. Škola má nově vybudovaný zabezpečovací systém, jehož používání je popsáno ve školním řádu. Žáci budou vstupovat do školy s použitím čipu. Čip obdrží od třídních učitelů v pátek 2. 9.  Vratná záloha na čip je 50,- Kč.

  2. V pátek 2. 9. nepůjde ve škole elektřina. Ve školní jídelně je zajištěno náhradní stravování – makový závin a ovocný nápoj Fruko. Zvažte prosím možnost vlastního stravování. Přihlášení na oběd na 2.9. a na 5. 9. budou zjišťovat v prvních dnech třídní učitelé. Od 6. 9. bude poskytován oběd na základě přihlášky ke stravování.

  3. Organizace prvních dnů školního roku - v pátek 2. 9. končí vyučování v 11.35 hod., od pondělí 5. 9. probíhá vyučování podle rozvrhu hodin. 

  4. Potvrzování žákovských průkazů na autobus:

    Pracovník dopravce bude potvrzovat žákovské průkazy ve škole pravděpodobně v pátek 2. 9. za poplatek 43,- Kč. Máte-li o tuto službu zájem, vložte vyplněný průkaz opatřený fotkou spolu s přesnou částkou do podepsané obálky. Žáci je odevzdají v pátek 2. 9. před vyučováním do ředitelny.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů