Úvod > Základní škola > Aktuality > Volby do školního žákovského parlamentu - výsledky

Volby do školního žákovského parlamentu - výsledky

Datum konání:
7.10.2016

Ve školním roce 2016/2017 zahajuje svoji činnost školní žákovský parlament. Více info: zde

Výsledky hlasování do školní samosprávy ze dne 7. října 2016 - zde

Volby do školního žákovského parlamentu

V prostorách školy bude ve dnech 7. - 8. října otevřena volební místnost. Žáci 5. - 9. ročníku budou mít možnost vyzkoušet si volby nanečisto. Cílem školních voleb do školního parlamentu je seznámit žáky s pravidly demokratických voleb a umožnit jim volbu zástupců do školního žákovského parlamentu. Žáci - voliči dostanou volební lístky, zasedne žákovská volební komise, za plentou zaškrtnou kandidáty (zástupce) školního žákovského parlamentu. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách školy.

Informace Krajské volby 2016 info: zde