Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výukový program pro 8. a 9. ročník

Výukový program pro 8. a 9. ročník

Datum konání:
11.10.2016
Žáci 8. a 9. ročníku absolvují v úterý 11. října 2016 netradiční výuku prostřednictvím vzdělávacích programů Energie a Romský hlavolam. Lektoři neziskové organizace Osvětová beseda provedou žáky obecně prospěšnými tématy týkajících se udržitelného rozvoje a rovných příležitostí sociálních skupin.

Názvy programů:

Energie – budoucnost lidstva – program pro 8. a 9. třídu, přehled všech energetických zdrojů a jejich českých i světových zásob, přehled typů elektráren a jejich výhod a nevýhod, výhled do energetické budoucnosti, obnovitelné zdroje atd.

Romský  hlavolam – program pro 8. a 9. třídu, příčiny napětí mezi bílými a Romy, možnosti řešení, odlišení rasismu od nespokojenosti s nepřizpůsobivým chováním atd.