Úvod > Základní škola > Aktuality > Dopravní soutěž

Dopravní soutěž

Ve dnech 11. a 12. května 2017 se naše dvě družstva zúčastnila Dopravní soutěže mladých cyklistů na dopravním hřišti v Prostějově. Soutěžní klání probíhalo v těchto disciplínách: jízda zručnosti po dopravním hřišti, jízda zručnosti na překážkách, zdravověda, test pravidel silničního provozu a bezpečná orientace na mapě. Družstvo první kategorie tvořil Jan Tomeček a David Vaverka z 5. třídy a Štěpán Marák a Daniel Pajchl z 6. třídy. Na nováčky si vedli velmi pěkně, nasbírali body, které odpovídaly třetímu místu. Družstvo druhé kategorie tvořili žáci 8. třídy: Romana Kluková, Kristýna Ondrouchová, Lukáš Kovařík a Lukáš Pankiv. Získali pro naši školu velmi pěkné druhé místo a Lukáš Kovařík obsadil druhé místo mezi jednotlivci.

DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY.
                                                                                                                          Mgr. Martina Volná, Mgr. Tomáš Milar

IMG_0051.JPGIMG_0341.JPG