Úvod > Mateřská škola > Aktuality > Pozvánka na odpolední slavnost MŠ 21.6.2017

Pozvánka na odpolední slavnost MŠ 21.6.2017

Datum konání:
21.6.2017

Srdečně zveme všechny děti a jejich rodiče na odpolední slavnost naší MŠ, která se koná ve středu 21.6.2017 v 16.00 hod. u OBECNÍHO ÚŘADU v Určicích.

Program:  Vystoupení dětí ze všech tříd MŠ                                                                                                                                                                                                  Vystoupení Předškoláků MŠ                                                                                                                                                                                                          Pasoání Předškoláků na Školáky                                                                                                                                                                                                    Volná zábava (skákací hrad, disco,.......)

Pokud budou mít maminky, babičky možnost donést dětem na občerstvení nějakou upečenou dobrotu /perníčky, koláčky, sušenky.../ budeme moc rádi. Předem děkujeme, těšíme se na Vaši hojnou účast.