Úvod > Mateřská škola > Aktuality > INFORMACE PRO ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

INFORMACE PRO ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Zahájení školního roku v MŠ je 1. září 2017. Zahájení povinné předškolní docházky pro předškoláky je 4. září 2017.

Děti budou rozděleny do tříd podle věku:

I.  třída "SLUNÍČKA"    5-6 leté děti

II. třída  "BERUŠKY"    2-3 leté děti

III. třída  "SOVIČKY"    3-4 leté děti

Od 1. září 2017 se mění výše úplaty za vzdělávání z původních  200,00 Kč na 250,00 Kč měsíčně. Prosíme rodiče o změnu trvalého příkazu platby školného.  Na děti, které dosáhnou pěti let do měsíce září a nastoupí k povinnému předškolnímu vzdělávání (předškoláci) se platba školného nevztahuje.

CO DÍTĚ POTŘEBUJE PRVNÍ DEN DO MŠ

Prosíme rodiče, aby všechny věci děti měly podepsané !

• přezůvky (uzavřené, ne nazouváky - bezpečná chůze po schodech)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, dle uvážení)
  • převlečení do třídy
  • dětský porcelánový hrníček (pro dodržování pitného režimu)