Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE „MLADÝ CHEMIK“

VÝSLEDKY ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE „MLADÝ CHEMIK“

Soutěž „Mladý chemik“ je určena žákům 8. a 9. tříd ZŠ, kteří musí prokázat patřičné vědomosti z chemie a praktickou zručnost v laboratorním cvičení. Soutěž je finančně podpořena odbornou veřejností, firmami podnikajícími v chemickém průmyslu a Svazem chemického průmyslu. Mladý chemik má tři kola a ty nejlepší čeká celostátní finále. 1. školní kolo proběhlo na naší škole v pátek 10. listopadu. Soutěžící devátého ročníku absolvovali vědomostní test, kde zúročili svoje dosavadní znalosti z chemie. Z 16 zúčastněných byli vybráni 3 nejúspěšnější řešitelé, kteří postupují do 2. kola a budou v prosinci naši školu reprezentovat na Střední škole logistiky a chemie v Olomouci.

POŘADÍ NEJLEPŠÍCH ŘEŠITELŮ:

1. místo – Romana Kluková – 62,5 bodu
  2. místo – Kristýna Ondrouchová – 54 bodů
  3. místo – Hana Benešová – 51 bodů

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme!