Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Koloběžkový závod

Koloběžkový závod

V pátek 8. 6. 2018 reprezentovalo deset žáků naši školu na Koloběžkovém závodu v Náměšti na Hané, který pořádala místní základní škola. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - mladší a starší žáci/žákyně. Nejlepšího výsledku dosáhl Lukáš Kovařík, který obsadil v kategorii starších žáků 2. místo. Ve stejné kategorii obsadil Lukáš Pankiv 4. místo. Dále se nejlépe vedlo klukům z kategorie mladší žáci, kde Michal Procházka obsadil 5. místo a Alex Láhner      6. místo. Nejlepší žákyně z naší školy byla Bára Janečková, která v kategorii mladších žákyň obsadila 9. místo.

Reprezentanti: Alex Láhner, Karolína Pokorná, Klára Procházková (6. třída), Michal Procházka, Aneta Procházková, Barbora Janečková (7. třída), Michael Buřt, Veronika Kopecká (8. třída), Lukáš Pankiv, Lukáš Kovařík (9. třída).

Mgr. Tomáš Milar